Klient jest zobowiązany do podania prawidłowego (aktualnego) i dokładnego adresu, pod który ma być dostarczony przedmiot zamówienia. Sklep informuje, że w przypadku podania przez Klienta błędnego lub niedokładnego adresu, Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie lub opóźnienie w dostarczeniu przedmiotu zamówienia, jeżeli Sklep i doręczyciel dochował należytej staranności przy dostarczaniu przedmiotu zamówienia.

a) O terminie realizacji zamówienia Kupującego poinformuje przedstawiciel Sklepu.

b) Realizacja zamówienia przez Sklep rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty, w przypadku płatności przelewem lub po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji w przypadku przesyłki za pobraniem (płatności przy odbiorze).

c) Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Koszty przesyłki kalkulowane są indywidualnie, w zależności od wagi towaru i wielkości przesyłki.

d) Zamówione produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres na terenie Polski:

- poprzez firmę kurierską z przedpłątą ( 14.00zł )

poprzez firmę kurierską za pobraniem ( 18.00zł )

- paczkomatem InPost z przedpłatą ( 10.50zł )

- paczkomatem InPost za pobraniem ( 18.50 zł ) 

e) Po otrzymaniu przesyłki Kupujący powinien dokładnie sprawdzić paczkę i o ewentualnych usterkach niezwłocznie poinformować sprzedawcę. Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony, należy w obecności dostawcy spisać protokół.